RMP indywidualnie i dla par

Zamów już dziś, a otrzymasz 37-stronicowy raport, który składa się z kilku części: wprowadzenie – historia powstania i zalety badania RMP, Twój profil motywacyjny (wykres), Twój profil (pełny opis każdego z 16 motywatorów), zalecenia i ćwiczenia rozwojowe, a także ogólna część teoretyczna z przykładami kombinacji motywatorów.

rmp-indywidualnie

Pakiet indywidualny:
profil RMP + indywidualne omówienie

Dla tych, którzy chcą poznać szczegółowo swoje potrzeby, predyspozycje, talenty i wartości, a potem ułożyć indywidualny, motywacyjny plan i przejść do działania.

1

Po zamówieniu i wykonaniu badania online dostaniesz swój indywidualny Profil Motywacyjny RMP oraz szczegółowy raport (37 stron). Z niego dowiesz się, jakie masz potrzeby wewnętrzne, mocne i słabe strony oraz co i w jakim stopniu Cię motywuje. To instrukcja, która pomoże Ci łatwiej osiągać swoje cele, w naturalny, zgodny ze sobą sposób.

2 Podczas indywidualnej sesji feedbackowej certyfikowany RMP Master wspólnie z Tobą przeanalizuje Twój profil motywacyjny. Odpowie na nurtujące Cię pytania, pomoże Ci wyciągnąć wnioski czy też obrać kierunek dalszej drogi. Rozmowa trwa około 60-90 minut i odbywa się osobiście lub zdalnie (przez telefon lub Skype’a) w wygodnym dla Ciebie czasie i formie.

rmp-dla-par

Pakiet dla par:
dwa profile RMP + wspólne omówienie

Chcecie się lepiej poznać? Zrozumieć siebie, partnera i swój związek, by rozwijać go? Wasze indywidualne profile motywacyjne pomogą Wam komunikować się lepiej, a także właściwie identyfikować zachowania partnera i swoje potrzeby w związku.

1

Po zamówieniu i wykonaniu badania online każde z Was dostaje swój indywidualny Profil Motywacyjny RMP oraz szczegółowy raport (37 stron). Z niego dowiecie się, jakie macie potrzeby wewnętrzne, mocne i słabe strony oraz co konkretnie Was motywuje i w jakim stopniu. Ta wiedza pomoże rozwijać związek, pomimo Waszych różnic.

2 Na sesji informacji zwrotnej certyfikowany RMP Master, wspólnie z Wami, analizuje Wasze profile motywacyjne z uwzględnieniem podobieństw oraz różnic w potrzebach i zachowaniu. Rozmowa pozwala rozpoznać i nazwać problemy, a także znaleźć dla nich rozwiązanie, przyjąć kierunek dalszej drogi życia dla Waszej pary. Omawianie trwa około 90 minut i odbywa się osobiście lub zdalnie (przez telefon lub Skype’a)

Co znajdziesz w profilu RMP indywidualnie i dla par

Jeśli Ci się nie chce czegoś robić, brakuje motywacji, to najczęściej dlatego, że zadanie/wyzwanie, które sobie stawiasz, nie jest zgodne z Twoimi potrzebami czy systemem wartości. I żadna z technik czy porywających mów motywacyjnych nie spowoduje, że nagle polubisz zajęcie, do którego nie masz serca. Żeby chciało Ci się chcieć, musisz ustalić swoje priorytety i styl życia według wewnętrznych potrzeb

Reiss Motivation Profile® to indywidualna diagnoza 16 uniwersalnych potrzeb człowieka, która precyzyjnie pokazuje jaki model życia Cię uszczęśliwi. Pokaże Ci obszary, w jakich chcesz się realizować, oraz te, których podświadomie szukasz w życiu. Pomaga odkryć to, czego sam często nie widzisz i uszeregować Twoje potrzeby według ich ważności. Jeśli w Twoim życiu znajdzie się więcej tego, co dla Ciebie istotne, motywacja obudzi się sama, a wsparta odpowiednimi nawykami, będzie Ci służyć każdego dnia.

W pracy spędzasz średnio jedną trzecią doby. Dlatego ani same pieniądze, ani awanse nie dadzą Ci pełnej satysfakcji, zwłaszcza na dłuższą metę. Potrzebujesz wyzwań na miarę swoich pragnień i ambicji. RMP pokazuje Ci, jaką masz potrzebę ambicji i wyzwań, silnych bądź słabych więzi z grupą, kontaktów społecznych. Określa, czy wolisz pracować w zespole, czy podejmować niezależne decyzje, jaki rodzaj stresu i ryzyka Cię motywuje, a jaki “niszczy”.

Reiss Motivation Profile® precyzyjnie wskazuje, jakie potrzeby musisz zaspokajać, żeby Twoje środowisko pracy motywowało Cię bardziej. Jeśli nie zaspokoisz swoich wewnętrznych potrzeb, nawet przy świetnych zarobkach będziesz postrzegał swoją pracę głównie jako przykry i konieczny obowiązek.

Podjęcie poważnej decyzji często przyprawia Cię o ból głowy? Szczególnie że ciągle słyszysz porady i podpowiedzi, co będzie dla Ciebie dobre? Najlepsze decyzje to te, które podejmujesz zgodnie ze swoimi wartościami.

Reiss Motivation Profile® to indywidualna diagnoza 16 uniwersalnych potrzeb człowieka, która precyzyjnie pokazuje, o jakie wewnętrzne aspekty swojego życia musisz zadbać w pierwszej kolejności, aby cieszyć się z podejmowanych przez siebie decyzji.

Wszyscy chcemy być z ludźmi, ale nie wszyscy równie często i intensywnie. Każdy z nas ma też inne predyspozycje do nawiązywania i podtrzymywania kontaktów społecznych. Dlatego budowanie więzi międzyludzkich warto zacząć od poznania swoich potrzeb po to, aby uświadomić sobie, które z nich i jak wpływają na Twoje relacje z innymi. Lubisz tych, którzy są do Ciebie podobni. Jeśli ktoś Cię irytuje, to mówisz, że nie ma między Wami chemii. Prawdopodobnie poróżniły Was odmienne motywatory.

Badanie Reiss Motivation Profile® pokazuje, jakie cechy charakteru będziesz cenił u innych, a jakie szczególnie Ci się nie podobają. Dowiesz się, z kim i dlaczego nawiązujesz przyjaźń, a z kim będziesz mieć raczej chłodne relacje. RMP pomoże także określić czynniki odpowiedzialne za nieudane relacje i znaleźć obszary, które pozwolą Ci je budować z korzyścią dla obu stron. Reiss Motivation Profile® pomaga Ci porozumieć się z ludźmi, z którymi trudno się dogadać, jednak musisz utrzymywać z nimi kontakty rodzinne lub zawodowe (na przykład ze współpracownikiem, a nawet ze swoim dzieckiem).

Dieta i odpowiednia dawka ruchu to podstawa programu odchudzania. Jednak wielu nie jest w stanie regularnie uprawiać sportu ani też utrzymać diety. Jak sobie pomóc? Reiss Motivation Profile® to indywidualna diagnoza 16 uniwersalnych potrzeb człowieka, która pomoże Ci zrozumieć, kiedy i w jakich sytuacjach jesteś najbardziej zmotywowany do odchudzania:
  • ćwicząc sam czy w grupie,
  • stawiając sobie ambitne wyzwania treningowe czy dzieląc zrzucanie wagi na różne etapy,
  • uświadomi też, jak duże znaczenie ma dla Ciebie estetyka miejsca do ćwiczeń i oryginalny ubiór, na ile istotna jest regularność posiłków i ich różnorodność,
  • czy wystarczy Ci jakiś popularny sport, czy szukasz czegoś wyjątkowego.
Jeśli precyzyjnie dopasujesz rodzaj aktywności fizycznej i dietę do swoich życiowych priorytetów z profilu RMP, tym większa szansa, że wytrwasz! Przede wszystkim jednak musisz znaleźć swój powód, dla którego utrata kilogramów jest dla Ciebie ważna.
Jedni ochoczo biegają maratony, inni nie mogą się ruszyć z kanapy. Jak pobudzić się do uprawiania sportu, jeśli nie sprawia Ci to przyjemności? Warto, żebyś odpowiedział sobie na pytanie: co jest dla mnie ważne w życiu, co lubię, a następnie sprawdzić w wykresie RMP, które motywatory są u Ciebie najsilniejsze. One pomogą Ci zidentyfikować obszary wzmacniające Twoją motywację do bycia w ruchu. Analizując najsilniejsze motywatory, na pewno odnajdziesz taki rodzaj ruchu, do którego nie będziesz musiał się zmuszać. Jeśli jest to na przykład podwyższony motywator piękna, do uprawiania sportu zmotywuje Cię potrzeba posiadania smukłej sylwetki i zdrowego wyglądu. Wtedy podczas uprawiania sportu zaspokoisz zupełnie inną potrzebę – i to znacznie silniejszą niż potrzeba aktywności fizycznej.
Nie zawsze chodzi o to, by żyć wolniej. To nie jest sposób dla każdego. Znajdź swoje tempo i zacznij żyć. Pozbądź się wyrzutów sumienia, że pracujesz za mało lub za dużo, że nie masz czasu dla rodziny. Work life balance to poszukiwanie równowagi między życiem prywatnym a osobistym. Każdy potrzebuje jej w innym zakresie i innej skali. Ty również. Ile potrzebujesz, dokładnie podpowiedzą konkretne motywatory. Sprawdź:
  • motywator władza pokazuje, czy lubisz spędzać czas w pracy; czy jesteś ambitny, im wyższa wartość tego motywatora, tym chętniej pracujesz,
  • motywator rodzina mówi, w jakim stopniu cieszy Cię czas spędzany z rodziną; wysoka wartość – wtedy podporządkowujesz życie rodzinie, niska – lubisz niezależną, swoją aktywność i nic Cię przed tym nie powstrzyma,
  • kontakty społeczne, jedzenie, piękno, aktywność fizyczna – jeżeli te motywatory są u Ciebie na podwyższonym poziomie, musisz się realizować poza pracą, bo pojawi się frustracja.
Reiss Motivation Profile® to indywidualna diagnoza poziomu 16 uniwersalnych psychologicznych potrzeb człowieka. Dzięki niej dowiesz się, czego i w jakim stopniu pragniesz w życiu. Poznasz hierarchię swoich priorytetów, przyczyny swoich konfliktów wewnętrznych (brak zdecydowania, spójności, dualność potrzeb).
To mit, że przeciwieństwa się przyciągają. Zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym także w doborze partnerów lepiej dogadujesz się z osobami, które są do Ciebie podobne, mają te same wartości i motywatory. Dzięki badaniu RMP na jednym wykresie możesz zobaczyć i porównać wspólne obszary potrzeb Waszej pary, a także te, które Was różnią. Diagnostyka umożliwia parom lepsze poznanie siebie i swojej relacji, a także identyfikację konfliktów. A w efekcie pozwala na wspólne podejmowanie decyzji zgodnych z wewnętrznym systemem wartości każdej osoby.

Zamówienie badania RMP krok po kroku

picto

Wybierz rodzaj badania i naciśnij „zamów profil” aby przejść do sklepu i złożyć zamówienie. Pamiętaj, to bardzo ważne, żebyś podał poprawny adres e-mail. Dzięki temu link do badania na pewno trafi do Ciebie.

picto clock

W ciągu 12 godzin po zaksięgowaniu płatności dostaniesz link do badania RMP.

picto notebook

Wypełnij kwestionariusz w dogodnym dla siebie czasie na komputerze lub innym urządzeniu z dostępem do Internetu. Zajmie Ci to około 25 minut.

picto envelope

Najpóźniej w ciągu 12 godzin od wypełnienia kwestionariusza wyślemy na Twój adres e-mail profil motywacyjny oraz szczegółowy raport.

picto clouds

Jednocześnie skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić termin indywidualnego omówienia profilu, które zazwyczaj odbywa się online, w dogodnym dla Ciebie czasie.

notebook top view