Certyfikacja RMP – Zostań RMP Masterem

Pracuj z klientami jedyną metodyką, która mierzy w naukowy sposób motywację wewnętrzną człowieka.
Weź udział w certyfikacji na RMP Mastera. To szkolenie to jedyny sposób, by zdobyć uprawnienia do samodzielnego stosowania Reiss Motivation Profile® w pracy z klientami. Podnieś swój autorytet w ich oczach i dołącz do elitarnego grona RMP Masterów, którzy jako jedyni mogą stosować to naukowe narzędzie, by pomóc realizować klientom ich najbardziej ambitne cele.

Na czym polega certyfikacja RMP?

W trakcie kilku dni szkolenia poznasz narzędzie RMP i nauczysz się, jak interpretować profile, by pomóc każdemu, z kim będziesz pracować, przebić się przez mur ograniczeń, “rozgryźć” swój prawdziwy potencjał i doprowadzić do realnej zmiany.

Na rynku znajdziesz wiele narzędzi do odkrywania talentów, naturalnych predyspozycji czy mocnych stron. Niestety, możesz poznać wszystkie te narzędzia, ale nadal nie znać prawdziwej odpowiedzi, na pytanie, dlaczego człowiek robi to, co robi i jak może osiągnąć więcej, mniejszym wysiłkiem, robiąc to w zgodzie ze swoimi talentami. Tylko RMP daje tę odpowiedź, ponieważ to jedyny naukowy pomiar wewnętrznej motywacji. Stąd narzędzie RMP, ta certyfikacja i umiejętności, jakie Ci da, są tak inne od wszystkiego, co znasz.

Certyfikacja kończy się egzaminem w czwartym dniu (wersja stacjonarna certyfikacji) lub piątym dniu szkolenia (wersja online certyfikacji). Po zdanym egzaminie dostajesz imienny tytuł Reiss Profile® Mastera. Upoważnia Cię on do samodzielnego stosowania narzędzia w swojej pracy zawodowej. Po historiach naszych RMP Masterów widzimy, że ten certyfikat otwiera im nowe ścieżki kariery.

Terminy w 2024

Koniecznie zaznacz termin, w którym chcesz uczestniczyć.
Wyślij go do nas na adres mailowy:

RMP Master – Certyfikacja składa się z 4 etapów:

1

Przygotowanie do certyfikacji

 • Przed certyfikacją wykonujesz swój profil motywacyjny RMP, który omawiasz potem z bardzo doświadczonym RMP Masterem.
 • Najpóźniej dwa tygodnie przed terminem certyfikacji dostajesz materiały, które musisz poznać i ich się nauczyć: jest to książka profesora Stevena Reissa “Co Cię motywuje?”, oraz dodatkowe materiały zawierające wiedzę z zakresu 16 motywatorów.

2

Trzydniowe (wersja stacjonarna)
lub czterodniowe warsztaty (wersja online)

Warsztat to w 80% praktyczne ćwiczenia. Naszym celem jest, aby każdy uczestnik wyszedł z praktycznymi umiejętnościami ― poznał nie tylko podstawy narzędzia, ale potrafił je zastosować w praktyce. Dlatego w drugim dniu zapraszamy gościa, któremu wspólnie z grupą omawiamy jego profil RMP. Trzeciego dnia każdy uczestnik ma możliwość przeprowadzenia rozmowy feedbackowej RMP.

Tematyka warsztatów:

Wiedza, którą poznasz, będzie dla Ciebie zarabiać, a dla Twoich klientów stanowić ogromną wartość. Już na certyfikacji zaczniesz wdrażać to, czego Cię nauczymy. Dlatego szybko zwróci Ci się ta inwestycja. Zobacz, czego się dowiesz:

1

Teoria 16 motywatorów profesora Stevena Reissa, badania naukowe i podstawy teoretyczne metodyki, psychologia pozytywna.

2

16 motywatorów (potrzeb): analiza, przykłady, zastosowanie.

3

Praktyczne wykorzystanie Reiss Motivation Profile® (studium przypadku, analiza indywidualnych profili RMP, par oraz zespołów).

4

Selfhugging a „ślepe plamy”.

5

Jak omawiać profile RMP (sesja informacji zwrotnej).

6

Praktyczne wykorzystanie Reiss Motivation Profile® w pracy z klientami biznesowymi i indywidualnymi.

7

Wprowadzenie do platformy online, portalu dla Reiss Profile® Masterów.

3

Część praktyczna (omawianie profili RMP)

Po warsztatach dostajesz 2 profile motywacyjne RMP, które będą dostępne na twoim koncie w portalu RMP. Twoim zadaniem jest przeprowadzenie profilowania motywacyjnego dla wybranych przez ciebie dowolnych dwóch osób. Mogą być to zarówno osoby z twojego otoczenia, jak i osoby z pracy lub klienci, którym chcesz już zaprezentować swoje umiejętności. Celem tej części jest zebranie praktycznych doświadczeń w omawianiu profili i przygotowanie do egzaminu.

4

RMP Master – Egzamin

Egzamin składa się z 3 części:
testu wiedzy, omówienia profilu oraz prezentacji.

 • Test wiedzy oraz część praktyczna odbywają się przed ostatnim dniem certyfikacji w terminie dogodnym dla uczestnika. Wymagamy, abyś dokładnie znał narzędzie RMP oraz potrafił omawiać profil RMP.
 • Prezentacja odbywa się podczas ostatniego dnia certyfikacji, minimum 3 tygodnie po warsztatach certyfikacyjnych. Ta część jest również bardzo praktyczna i jej celem jest zebranie wiedzy o RMP w całość.

Dlaczego warto zostać certyfikowanym RMP Masterem?

rmp-indywidualnie

Certyfikacja RMP Master

W cenie certyfikacji dostajesz pakiet materiałów i profili RMP o łącznej wartości ponad 2 300 zł. Oto one:
 • Twój indywidualny profil motywacyjny RMP przed certyfikacją wraz z sesją feedbackową
 • 2 profile motywacyjne RMP do wykorzystania w trzecim etapie certyfikacji
 • Materiały szkoleniowe w wersji online lub print
 • Egzemplarz książki profesora Stevena Reissa Co Cię motywuje? (w języku polskim)
 • Materiały do wykorzystania w pracy z klientami:
 • Przerwy kawowe i lunche podczas warsztatów (dotyczy certyfikacji w trybie stacjonarnym)
 • Akademia Mastera – możliwość bezpłatnego udziału w cyklicznych spotkaniach

Koszt udziału w certyfikacji to jednorazowa inwestycja:

6 900 zł netto + 23% VAT

Warunki uczestnictwa

Dbamy o jakość kształcenia, dzięki temu klienci bardzo cenią sobie współpracę z RMP Masterami. Dlatego to nie jest certyfikacja dla wszystkich.

O udziale w certyfikacji na RMP Mastera decyduje pozytywna weryfikacja predyspozycji do wykorzystywania narzędzia oraz kolejność zgłoszeń.

Możesz wziąć udział w Certyfikacji jeśli spełniasz te warunki:

 • masz ukończone 18 lat,
 • masz wyższe wykształcenie (studia magiserskie, licencjackie lub inżynierskie),
 • pracujesz w jednym z trzech obszarów: na stanowisku menedżerskim LUB w działąch HR LUB jako trener / coach,
 • posiadasz minimum 5 lat doświadczenia zawodowego.

Spełniasz te warunki? Zapisz się:

Koniecznie zaznacz termin, w którym chcesz uczestniczyć.
Wyślij go do nas na adres mailowy:

W ciągu 48 godzin potwierdzimy Twój udział. otrzymasz również od nas fakturę pro-forma z prośbą o uiszczenie płatności do 3 tygodni przed planowanym terminem certyfikacji.
Po opłaceniu przez Ciebie faktury wysyłamy do Ciebie link, abyś mógł wykonać swój profil motywacyjny RMP, który omówisz potem ze specjalistą. Dzięki temu od razu zobaczysz, jak pracuje certyfikowany RMP Master (wkrótce Ty!), przetestujesz narzędzie “na własnej skórze” i zobaczysz je oczami klienta.
Otrzymujesz materiały (najpóźniej dwa tygodnie przed terminem certyfikacji) do zapoznania się z nimi przed szkoleniem.

Poznaj osoby zaangażowane w Twoją certyfikację

kasia janas ewa jochheim

Kasia Janas & Ewa Jochheim

Sprowadziły narzędzie RMP do Polski, prowadzą Instytut Durkalskiego, projekty rozwojowe, rozwijają nowe narzędzia/tools. Mają najszersze doświadczenie z narzędziem. To praktycy i trenerzy. Nie tylko zajmują się RMP na co dzień, ale też wiedzą, jak uczyć. Wspólnie wprowadzają w tajniki profilowania RMP i podpowiadają, jak najlepiej wykorzystywać narzędzie.

Małgosia Burkat

Reiss Profile Master, trener, praktyk biznesu. Na co dzień pracuje zarówno z klientami biznesowymi jak i indywidualnymi. Tworzy oraz prowadzi programy rozwojowe wykorzystujące unikalną wiedzę z RMP. W procesie certyfikacji wspiera uczestników w ćwiczeniach i zadaniach egzaminacyjnych oraz przygotowuje ich do samodzielnej praktyki.

Małgorzata Burkat
monika goszczynska

Monika Goszczyńska

Organizacja i administracja nie tylko wszystkiego, co się dzieje w Instytucie, ale również certyfikacji RMP. Po certyfikacji przeprowadzi po raz kolejny przez portal RMP. Osoba pierwszego i ostatniego kontaktu.

At all:

Poznacie też inne osoby, które będą z Wami pracowały i udzielały Wam feedbacku. W trzecim i czwartym dniu będziecie pracować na prawdziwych profilach RMP i wyciągać wnioski. Te osoby będą na bieżąco weryfikowały, na ile wasze analizy są poprawne, trafne i jak im się z wami pracowało.

Chcesz zostać RMP Masterem?

Koniecznie zaznacz termin, w którym chcesz uczestniczyć.

Masz pytanie o certyfikację, a nie znalazłeś na tej stronie odpowiedzi? Napisz do nas

Co po certyfikacji?

Po zakończonej certyfikacji oraz zebraniu pierwszych doświadczeń w stosowaniu narzędzia, zapraszamy RMP Masterów do udziału w dalszych szkoleniach rozwojowych:

 • Certyfikacja RMP Pro® Business Master przekazuje wiedzę z zakresu zastosowania RMP w biznesie, m.in. w szczególności jak wdrażać RMP w organizacjach, jak budować procesy rozwojowe w oparciu o indywidualne podejście oraz jak pracować z narzędziem na różnych szczeblach organizacji. Certyfikację przeprowadzamy w formie online, czas trwania to 2 dni (4 moduły)
 • Certyfikacja na RSMP Mastera (Reiss School Motivation Profile®) jest dedykowana dla doradców zawodowych, psychologów oraz osób pracujących z młodzieżą. Jej celem jest zdobycie dodatkowych umiejętności pracy z narzędziem ze szczególną grupą docelową.

Rekomendacje